Koloběžka Maxi Micro Deluxe Petrol Green

Obrázky jsou pouze ilustrační!

MMD045
7640170572735

SKLADEM U DODAVATELE

+ -

Cena bez DPH 2 967 Kč

Cena vč. DPH 3 590 Kč


Maxi Micro Deluxe je bezpečná, stabilní a velice zábavná koloběžka pro starší děti, juniory a teenagery s nosností až 70 kg.
Maxi Micro bylo původně určeno jako následný produkt pro děti, které vyrostly z Mini Micro. Tento kickboard se postupem času stal trendovým produktem pro juniory a teenagery.
Řada Maxi Deluxe má nově přepracovanou nášlapnou desku, čímž se zvýšila nosnost celé koloběžky na 70 kg a díky zvýšenému silikonovému nápisu neklouže noha na nášlapné desce. Vylepšený byl také design a to díky eloxované řídící tyči v barvě koloběžky. Přibyly také reflexní prvky.

Úžasný zážitek z jízdy a perfektní jízdní vlastnosti řady Maxi zůstaly zachovány. O zatáčení se stará jedinečný mechanismus, který zatáčí nakloněním řídící tyče a přenesením váhy. Jezdec má při jízdě na asfaltu podobné pocity jako při surfování či jízdě na snowboardu.
Stabilitu a zvýšenou bezpečnost zajišťuje teleskopická řídící tyč, které se jezdec drží a také dvě přední a jedno zadní dvojité kolečko.

Maxi Micro Deluxe je velice zábavná koloběžka s výrazným zážitkem při jízdě na kratší vzdálenosti. Pokud potřebujete překonávat delší vzdálenosti, doporučujeme pro starší děti koloběžky typu Speed+ nebo Flex a pro mladší děti základní řadu Sprite.
Specifikace pláště
Barva Tyrkysová
Základní specifikace
Šířka řídítek 26 cm
Ostatní specifikace
Hmotnost 2,7 kg
Nosnost 70 kg
Určeno pro Zábavu a pohyb
Věkové rozmezí 5 - 12 let
Složené rozměry d.56 x š.26 x v.21 cm
Specialita Stabilita a naklánění
Nastavitelná výška Ano
Možnost vyndání Ano
Výška řídítek 68 - 92 cm
Skládací tyč Ne
Velikost koleček 120 / 80 mm
Šířka koleček 24 mm
Materiál koleček PU
Šířka desky 14,2 cm
Délka desky 33 cm
Materiál desky Vyztužený plast
Výška od země 6 cm
Složení rukojetí Ne
Brzda Ano
Očko na popruh Ne
Zadní blatník Ano
Typ koleček 78° Shore A
Vyndávací tyč Ano