Koloběžka Maxi Micro 4v1 Floral

Obrázky jsou pouze ilustrační!

MM0189
7640108566904

NA DOTAZ

+ -

Cena bez DPH 4 537 Kč

Cena vč. DPH 5 490 Kč


Maxi Micro 4v1 je bezpečná, stabilní a velice zábavná koloběžka pro starší děti, juniory a teenagery s nosností až 50 kg.
Konec nošení školních batohů a učebnic na zádech! Nyní již stačí jednoduše připnout batoh ke své koloběžce Maxi Micro a vyrazit do školy nebo na výlet.
Maxi Micro bylo původně určeno jako následný produkt pro děti, které vyrostly z Mini Micro. Tento kickboard se postupem času stal trendovým produktem pro juniory a teenagery.

Nášlapná deska je zavěšená o něco níž, což koloběžce zajišťuje tu nejlepší stabilitu. Deska je zesílena skleněnými vlákny, díky čemuž má nosnost 50 kg.

Úžasný zážitek z jízdy a perfektní jízdní vlastnosti řady Mini zůstaly zachovány. O zatáčení se stará jedinečný mechanismus, který zatáčí nakloněním řídící tyče a přenesením váhy. Jezdec má při jízdě na asfaltu podobné pocity jako při surfování či jízdě na snowboardu.
Stabilitu a zvýšenou bezpečnost zajišťuje teleskopická řídící tyč, které se jezdec drží a také dvě přední a jedno zadní dvojité kolečko.

Sundejte stupátko a z Vaší koloběžky 4v1 se náhle stává šikovný kufr na kolečkách. Stupátko pak jednoduše vložíte do připravené kapsy v batohu.

Batoh má kapacitu 16 litrů, s inteligentním využitím prostoru a je tak připraven na všechny školní pomůcky. V přední, velké, zipem uzavíratelné kapse, naleznete další menší kapsičky, poutka a organizér pro tužky. V hlavním, zipem uzavřeném prostoru, je i vyhrazená kapsa pro notebook. Po obou stranách má batoh síťované kapsy.
Batoh má pevná záda, která dobře chrání věci uvnitř tašky. Polstrované popruhy na ramena zajistí pohodlné nošení batohu na zádech. Ve spodní části jsou integrovaná kolečka. Batoh má na sobě bezpečností reflexní prvek.

Maxi Micro je velice zábavná koloběžka s výrazným zážitkem při jízdě na kratší vzdálenosti. Pokud potřebujete překonávat delší vzdálenosti, doporučujeme pro starší děti koloběžky typu Speed+ nebo Flex a pro mladší děti základní řadu Sprite.
Specifikace pláště
Barva Fialová
Základní specifikace
Šířka řídítek 26 cm
Ostatní specifikace
Hmotnost 2,5 - 3,8 kg
Nosnost 50 kg
Určeno pro Zábava, pohyb, do školy
Věkové rozmezí 5-12 let
Složené rozměry d.66 x š.29 x v.21 cm
Specialita Batoh 16l
Nastavitelná výška Ano
Možnost vyndání Ano
Výška řídítek 69 - 92 cm
Skládací tyč Ne
Velikost koleček 120 / 80 mm
Šířka koleček 24 mm
Materiál koleček PU
Šířka desky 14,2 cm
Délka desky 33 cm
Materiál desky Vyztužený plast
Výška od země 5,5 cm
Složení rukojetí Ne
Brzda Ano
Očko na popruh Ne
Typ koleček 78° Shore A