Koloběžka KOSTKA HILL MAX

0000035500.01
8596072003008

K dodání do 2 dnů

+ -

Cena bez DPH 7 017 Kč

Cena vč. DPH 8 490 Kč


V balení jsou přiložené dětská řídítka (FBH 580 KID) 

                             hill max s dětskými řídítky

Koloběžka KOSTKA HILL MAX je nejuniverzálnější koloběžka určená pro celou rodinu, která vás rozhodně nezklame. Svým charakterem je tato koloběžka vhodná jak pro dospělé, tak i pro dospívající děti. Přední 20-ti palcové kolo zvyšuje ovladatelnost a stabilitu i při vyšších rychlostech. Koloběžka je díky tomu velice obratná. Díky své konstrukci vyváženě kombinuje vlastnosti koloběžek STREET a TWENTY.

Modelová řada MAX

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Řídítka

Řídítka jsou vyráběna ve dvou provedeních KOSTKA FBH 20 (STREET, HILL, TWENTY) a KOSTKA FBH 26 (TOUR). Jako materiál pro řídítka FBH 20 je použita vysokopevnostní ocel a pro řídítka FBH 26 slitina hliníku. Výhodou ergonomických řídítek KOSTKA je jejich specifická geometrie zcela odlišná od běžných cyklistických. Madla vyrobená z tvrzené pěny tlumí mikrovibrace vznikající při jízdě.

Představec

Představec KOSTKA SK 2822 je vyoben CNC frézováním z vysokopevnostní slitiny hliníku a opatřen povrchovým eloxem. Díky optimalizaci tvarového řešení představce bylo dosaženo nízké hmotnosti. Je navržen speciálně pro řídítka KOSTKA FBH 20 KOSTKA FBH 26. Spodní část představce obsahuje otvor pro možnost připevnění doplňku, kupříkladu pružného adaptéru pro vedení vodítka.

Hlavové složení

Hlavové složení typu A-Head představuje dokonalejší řešení uložení řízení s eliminací výskytu vůle. Je dokonale pracho a vodotěsné. Slouží pro přenos pohybu z řídítek na vidlici.

Obutí

Pláště Schwalbe Marathon Racer jsou nejlehčími pláštivesvé kategorii. Speciální kaučuková vrstva zesílená dvojitou nylonovou membránou zajišťuje ochranu proti defektu. Směs SpeedGrip z přírodního kaučuku dává koloběžce dokonalé jízdní vlastnosti s minimálním valivým odporem. Pláště je možné hustit vysokým tlakem.

Brzdy

Kvalitní brzdy Shimano 4000 zaručují maximální bezpečnost. Jejich brzdný účinek je navíc zvýšen přesně soustruženou dosedací plochou dvoukomorového ráfku Dragon. Výborná tuhost a pevnost je dána kvalitním nerezovém výpletem.

Náboje

Náboje KOSTKA HK 6524 jsou široké 65mm a vyrobené z vysokopevnostní slitiny hliníku, kompletně CNC obrobeny,opatřeny povrchovým eloxem. Nová konstrukce plovoucího uložení ložisek náboje zaručuje vždy správné předpětí ložisek. Osazena jsou speciální plně krytá kuličková ložiska s velkým průměrem pro nižší valivý odpor a vyšší tuhost od renomované japonské firmyNTN, která jsou opatřena speciálním mazivem s maximální ochranou proti nečistotám.

 

 

Model doporučujeme vybavit i funkčními a elegantními doplňky vyrobenými speciálně pro účely koloběhu:

 

Blatník KOSTKA přední 20"

Blatníky KOSTKA

Konstrukce blatníků KOSTKA se od běžně používaných blatníků pro jízdní kola zásadně liší. Není tak jen užitečným doplňkem každé koloběžky, ale dotváří i její celkový design. Blatník proto do ucelené řady KOSTKA produktů dokonale padne a koloběžku vhodně doplňuje. Pro tuto koloběžku můžete volit z přední i zadní varianty blatníku v několika barevných provedeních.

Blatník KOSTKA přední 20" | Blatník KOSTKA zadní 16"

Brašna KOSTKA FBH 20

Brašna KOSTKA FBH 20

Elegantní a funkční brašna KOSTKA FBH 20 je určená každému koloběžkáři. Je upevněná na představci a pojme nejen peněženku, klíče s mobilním telefonem, ale i větrovku nebo svačinu. Se svým smartphonem uschovaným pod svrchní průhlednou folií můžete být stále on-line i na cestách. Reflexní pásek z přední strany taštičky zajišťuje jezdci pasivní ochranu.
Brašna je upevněná pomocí kovového klipu určeného výhradně pro představec KOSTKA. Velmi rychlou a snadnou montáž umožňuje kovový nýt všitý do spodní strany brašny. Jezdec tak může brašnu kdykoliv z řídítek sejmout a mít ji neustále u sebe.

Stojan KOSTKA

Stranový stojánek KOSTKA

Koloběžku už není nutno opírat o stěny, nebo ji odírat v hromadných stojanech u obchodů, pošt, restaurací, či jakéhokoliv jiného občerstvovacího zařízení.

Základní specifikace
Délka 1480 mm
Výška 940 mm
Délka nášlapu 420 mm
Světlost nášlapu 50 mm
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 16"
Hmotnost 8.4 Kg
Nosnost rámu 150 kg
Jízdní vlastnosti
Silnice Chvalitebná
Terén Dobrá
Město Chvalitebná
Vybavení
Brzdy Shimano
Náboje KOSTKA 65 mm
Obutí Schwalbe Marathon Racer
Ráfky Dvoukomorové
Představec KOSTKA
Řídítka KOSTKA