Koloběžka KOSTKA MONSTER MAX (G5)

Obrázky jsou pouze ilustrační!

DO 2 DNŮ

+ -

Cena bez DPH 19 413 Kč

Cena vč. DPH 23 490 Kč


Koloběžka terénní... I do extrémních podmínek

Přes překážky ke hvězdám (nebo alespoň k vysněnému cíli), vzhůru dolů, cestou necestou, polem nepolem... Vždy bez problému s modelem KOSTKA MONSTER, terénní koloběžkou pro dospělé, která zhltne každou nerovnost jako malinu. Je to obávané monstrum, před kterým se třese každý vyčnívající kořen, každé zrnko prachu, každá blátivá kaluž, každý kus kamení.

Model KOSTKA MONSTER se dokonale vyřádí na lesních cestách a je rovněž ztělesněním výborné sjezdové koloběžky. Tento bytelný stroj je parťák do nepohody, který se nezalekne žádných podmínek. Důkazem je i to, že jej lze využít jako výbornou koloběžku na sníh. Jízda na ní vám zkrátka pokaždé vžene do žil koňskou dávku adrenalinu.

Hladký průjezd terénem zajistí monstrózní kola obutá do ultra-širokých čtyřpalcových fat pneumatik a díky nábojům Kostka HK 1532 DS s pevnou 12ti milimetrovou osou pro zvýšenou tuhost, proletíte z kopce střemhlav dolů jako dravec při lovu. Když budete chtít tohoto predátora zastavit, můžete se vždy plně spolehnout na nekompromisní hydraulické kotoučové brzdy Shimano 615. Pomyslnou třešničkou na dortu je unikátní zpevněný rám koloběžky, optimalizovaný pro ty nejdrsnější podmínky.

KOSTKA MONSTER, koloběžka s terénními koly, je prostě nelítostný predátor, který si vždy rád nechá naservírovat pořádnou porci nerovností, s chutí si na ní smlsne a ještě bude vyžadovat nášup!

Základní specifikace
Délka 1920 mm
Výška 1080 mm
Délka nášlapu 420 mm
Světlost nášlapu 160 - 170 mm
Velikost předního kola 26"
Velikost zadního kola 20"
Hmotnost 15,5 kg
Nosnost rámu 150 kg
Jízdní vlastnosti
Silnice Dostatečná
Terén Výborná
Město Nevhodná
Vybavení
Brzdy SHIMANO 615
Náboje KOSTKA HK 1532 DS
Obutí 4" Fat
Ráfky Wide
Představec BBB 31.8
Řídítka BBB RISER
Přední vidlice Pevná 26" - 150 mm
Typ ventilku Autoventilek
Hlavové složení KOSTKA HSK 2834
Madla Gumová - pojistná
Paprsky Nerezové
Zátky řidítek Plastové nereflexní
Ložiska (náboje) NTN Japan (Průmyslová)