Koloběžka KOSTKA RAPTOR MAX (G5)

Obrázky jsou pouze ilustrační!

NA DOTAZ

+ -

Cena bez DPH 19 007 Kč

Cena vč. DPH 22 999 Kč


Koloběžka terénní... I do extrémních podmínek

Přes překážky ke hvězdám (nebo alespoň k vysněnému cíli), vzhůru dolů, cestou necestou, polem nepolem... Vždy bez problému s modelem KOSTKA RAPTOR, terénní koloběžkou, která zhltne každou nerovnost jako malinu. Je to obávaná bestie, před kterou se třese každý vyčnívající kořen, každé zrnko prachu, každá blátivá kaluž, každý kus kamení.

Model KOSTKA RAPTOR se dokonale vyřádí na lesních cestách a je rovněž ztělesněním výborné sjezdové koloběžky. Tento bytelný stroj je parťák do nepohody, který se nezalekne žádných podmínek. Důkazem je i to, že jej lze využít jako výbornou koloběžku na sníh. Jízda na ní vám zkrátka pokaždé vžene do žil koňskou dávku adrenalinu.

Oproti modelu MONSTER disponuje RAPTOR lepší ovladatelností. Raptor je předurčen na sjezdy, tažení psem a adrenalin jak na zpevněném či nezpevněném povrchu. Vhodný také pro nižší postavy či juniorské mushery.

Hladký průjezd terénem zajistí monstrózní kola obutá do ultra-širokých čtyřpalcových fat pneumatik a díky nábojům Kostka HK 1532 DS s pevnou 12ti milimetrovou osou pro zvýšenou tuhost, proletíte z kopce střemhlav dolů jako dravec při lovu. Když budete chtít tohoto predátora zastavit, můžete se vždy plně spolehnout na nekompromisní hydraulické kotoučové brzdy Shimano 615. Pomyslnou třešničkou na dortu je unikátní zpevněný rám koloběžky, optimalizovaný pro ty nejdrsnější podmínky.

KOSTKA RAPTOR, koloběžka s terénními koly, je prostě nelítostný predátor, který si vždy rád nechá naservírovat pořádnou porci nerovností, s chutí si na ní smlsne a ještě bude vyžadovat nášup!

Základní specifikace
Délka 1680 mm
Výška 940 mm
Šířka řídítek 740 mm
Délka nášlapu 420 mm
Světlost nášlapu 100 - 125 mm
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 20"
Hmotnost 13,6 kg
Nosnost rámu 150 kg
Rozvor kol 1030 mm
Jízdní vlastnosti
Silnice Dobrá
Terén Výborná
Město Nevhodná
Vybavení
Brzdy SHIMANO m615
Náboje KOSTKA HK 1532 DS
Obutí 4" Fat
Ráfky Wide
Představec Force Basic 70 mm - 31,8 mm
Řídítka Force MTB 740 mm - 31,8 mm
Přední vidlice Pevná 20" - 150 mm
Typ ventilku Autoventilek
Hlavové složení KOSTKA HSK 2834
Madla Gumová - pojistná
Paprsky Nerezové
Zátky řidítek Plastové nereflexní
Ložiska (náboje) NTN Japan (Průmyslová)