Skládací koloběžka KOSTKA TWENTY MAX FOLD DOG (G5)

0000039510.01
8596072005729

Skladem

+ -

Cena bez DPH 11 983 Kč

Cena vč. DPH 14 499 Kč


Skládací koloběžka pro jízdu se psem

Vyrazte s koloběžkou KOSTKA TWENTY MAX FOLD DOG a vaším pejskem za nevšedními zážitky. Brázděte společně krajinu s pocitem svobody a s radostí z pohybu, poddejte se jedinečnému způsobu venčení, který si oblíbíte vy i váš čtyřnohý kámoš.
Až se vydáte za zážitky, nemusíte se omezovat jen na přilehlé okolí. Pro snadnou přepravu je totiž tato koloběžka KOSTKA skládací. Složení zvládnete do půl minuty, pak už ji stačí jen naložit do auta, vlaku nebo autobusu a vyjet, kam se vám zamane.

Výborné jízdní vlastnosti, vycházející z vyladěné geometrie rámu a inovované přední vidlice, naplno využijete především v mírném terénu, kde zároveň oceníte i neuvěřitelnou mrštnost této malé koloběžky s 20 palcovými koly. Pro lepší průjezd různorodými podmínkami jsme ji vybavili distančním kroužkem, který zvyšuje světlou výšku nášlapu, a také plášti s terénním vzorkem. Sem tam určitě štrejchnete o nějakou tu nerovnost, proto jsme spodní část nášlapu opatřili speciálními výztužnými sváry, které schytají většinu nárazů, a výrazně tak prodlouží životnost rámu. Díky všem zmíněným prvkům se jedná o perfektní koloběžku na lesní cesty a polňačky.

Další přidanou hodnotu tvoří zúžená koncepce rámu a vidlic, která zabrňuje kontaktu odrazové nohy s koloběžkou, a vy do toho tak můžete dupnout s opravdovou vervou. Speciální náboje kol Kostka HK 6524 RS zase zajistí ukrutně rychlou jízdu, která vám vžene do očí slzy. A až se vám z celé té parády začne motat hlava, stačí jednoduše ubrat plyn pomocí efektivních brzd Shimano 4000.

Tato koloběžka pro psy a jejich lidské parťáky je dodávána včetně průžného vodítka a amortizéru. Stačí jen zapřáhnout, naskočit a odrazit se vstříc krásám přírody. Tak hurá do toho! Svět vám leží u nohou...

Základní specifikace
Délka 1565 mm
Výška 940 mm
Šířka řídítek 615 mm
Délka nášlapu 420 mm
Světlost nášlapu 50 mm
Velikost předního kola 20"
Velikost zadního kola 20"
Hmotnost 10,5 kg
Nosnost rámu 150 Kg
Rozvor kol 1080 mm
Jízdní vlastnosti
Silnice Nedostatečná
Terén Výborná
Město Dostatečná
Vybavení
Brzdy Shimano 4000
Náboje KOSTKA HK 6524 RS
Obutí Schwalbe Black Jack
Ráfky Dvoustěnné - DRAGON
Představec KOSTKA FL 2822 S
Řídítka KOSTKA FBH 615-160 St
Přední vidlice Pevná 20" - 65 mm
Typ ventilku Autoventilek
Hlavové složení A-Head
Madla Tvrzená pěna
Paprsky Nerezové
Zátky řidítek Plastové odrazové
Ložiska (náboje) NTN Japan (Průmyslová)