Yakima FoldClick 2 - nosič koloběžek a jízdních kol

Obrázky jsou pouze ilustrační!

0004120150.01
9420059900068

SKLADEM

+ -

Cena bez DPH 12 306 Kč

Cena vč. DPH 14 890 Kč


Novinka v nabídce od firmy Yakima. Unikátní nosič jízdních kol a koloběžek na tažné zařízení, který složíte do kompaktních rozměrů, které Vám ušetří místo při skladování. Cyklonosič Yakima FoldClick 2 přepraví dvě jízdní kola či koloběžky. Svou konstrukcí je vhodný i pro koloběžky s nízkým nášlapem. 

Revoluční a jednoduchý systém nasazení nosiče na tažné. Stačí jen nasadit, sklopit a je připravený sloužit - prostě pouze "klik". Díky bezpečnostním prvkům máte jistotu správného uchycení. Bezpečný a jednoduchý.

Nosič jízdních kol a koloběžek Yakima FoldClick disponuje precizní povrchovou úpravou a atraktivním designem. Konstrukce je pevná, což poskytuje možnost převážení i elektrokol. 

Řemínky k upevnění na držácích kol jsou nastavitelné do 2 poloh, což umožňuje přepravit různé velikosti jízdních kol či koloběžek od malých dětských až po velké. Samozřejmostí je sklopení nosiče i s naloženými koly, abyste se dostali do zavazadlového prostoru.

Demontáž a přenos nosiče Yakima FoldClick představuje pohodlnou záležitost. Nosič je vybaven praktickým madlem, za které ho uchopíte a jednou rukou sundáte z tažného zařízení. Madlo oceníte i při přenášení nosiče. Navíc jej složíte do kompaktních rozměrů 74 x 28 x 67 cm, a tak se pohodlně vejde i do toho nejmenšího zavazadlového prostoru.

Nosič jízdních kol a koloběžek Yakima FoldClick  13 pinovou zásuvku (zpátečka + mlhovka) s redukcí na 7 pinovou v balení, speciální Power Lock zámek s bezpečnostními klíči.