Koloběžka Micro Pedalflow Black

Obrázky jsou pouze ilustrační!

CB0002
7640170570007

NA DOTAZ

+ -

Cena bez DPH 6 769 Kč

Cena vč. DPH 8 190 Kč


Bez sedla? Žádný problém.
Micro Pedalflow je inovativní, skládací a kompaktní cyklistické kolo bez sedla. Dá se říci, že se jedná o speciální kříženec mezi koloběžkou a kolem.
Micro Pedalflow je navržen pro kratší vzdálenosti nebo na tzv. "poslední kilometry", kdy vyndáte Pedalflow na poslední kilometry z auta, vlaku, autobusu či tramvaje a dojíždíte tam, kam potřebujete. Užitečný je také na přejíždění po rozlehlých areálech, školách, sportovištích, klubech nebo resortech.
Díky rychlému složení a rozložení řídící tyče se jedná o velice mobilní a moderní dopravní prostředek, který se snadno přenáší nebo převáží, třeba ve veřejné dopravě.
Pedalflow není pouze o jízdě z bodu A do bodu B, ale je také o velké zábavě při jízdě.

Brzda
U Micro Pedalflow brzdíte sešlápnutím pedálů směrem dozadu, to je umožněno díky zadní nášlapné brzdě (torpédo). Takže Žádná brzdová lanka Vám už nyní překážet určitě nebudou.

Nafukovací pneu
Pro pohodlnou a zábavnou jízdu jsou použité nafukovací pneumatiky s průměrem 320 mm (12,5 inch). Díky velmi komfortní šířce pneumatiky 57 mm (2.25 inch) je i pomalá jízda velice stabilní. Pneumatiky je nutné hustit na 5,5 bar (80 PSI).

Jak daleko jezdit
Micro Pedalflow je určen na kratší vzdálenosti, nejlépe na rovinatějším terénu. Doporučujeme pro zdatnější jedince, jelikož jezdec po celou dobu jízdy stojí na pedálech. Optimální vzdálenosti pro jízdu jsou do 3 km. Zdatnější jezdci bez problému zvládnou 5-8 km. Nedoporučujeme do kopcovitých terénů.

Fitness posilování a zpevnění postavy
Ano, jízdou na Micro Pedalflow si zpevníte celou dolní polovinu těla, především hýždě, stehna a lýtka. Horní polovina těla má při jízdě menší intenzitu záběru, ale rozhodně při jízdě neodpočívá, především pak břišní svaly.

Tip na extra zábavu
Vyzkoušejte extra pomalou jízdu. Budete překvapeni, jak pomalu můžete jet a mít vše pod kontrolou.

Specifikace pláště
Barva černá
Základní specifikace
Šířka řídítek 45 cm
Ostatní specifikace
Hmotnost 7,3 kg
Nosnost 100 kg
Určeno pro Sport, volný čas, zábava
Věkové rozmezí Dospělí / Mládež
Složené rozměry d.83 x š.36 x v.47 cm
Specialita Pedálová brzda
Nastavitelná výška Ne
Možnost vyndání Ne
Výška řídítek 106,5 cm
Skládací tyč Ano
Velikost koleček 300 (12 mm
Šířka koleček 60 mm
Materiál koleček Guma
Stojánek Ne
Složení rukojetí Ne
Brzda Ano
Přední blatník Ano
Zadní blatník Ano
Typ koleček Nafukovací s duší