Koloběžky  Koloběžky

Podkategorie

 • Pro dospělé

  Nejoblíbenější koloběžkou pro dospělé je koloběžka Kostka TOUR a koloběžka Kostka TWENTY .

  Koloběžku Kostka TOUR nabízíme ve třech modelových řadách podle stupně výbavy. Jde o koloběžku s předním kolem 26“ a zadním kolem 20“

  Tour MAX G5  nový model s výraznými barvami, které osloví určitě každého. 

  Koloběžka Kostka TWENTY je v nabídce ve dvou modelových řadách . Jde o koloběžku s předním a zadním kolem stejné velikosti 20“.

  TWENTY MAX G5  nový model koloběžky vhodné  do města, běžné ježdění a na výlety

  TOUR STAR 2017 a TWENTY STAR 2017 jsou  koloběžky lakované v lesklých barvách 

  Koloběžky TOUR a TWENTY se vyrábějí také ve SKLÁDACÍ VERZI .

 • Pro děti

  Odrážedlo jako základ. Kvalitní odrážedlo se zadní brzdou je to nejlepší pro Vaše dítě. Díky němu získá základy odrážení.

  Nejmenší koloběžkou pro děti je koloběžka Kostka Street KID, která je určena pro děti od 4 do 8 let, vždy ale záleží na obratnosti dítěte.

  Nový model HILL MAX KID G5 poroste s dítětem až do dospělosti, pomocí unikátního tvaru řídítek.

  Cenově nejdostupnější  koloběžka pro děti od 8 let je  HILL FUN, ke které si můžete objednat sadu dětských řídítek stejně tak jako ke koloběžce UNI 2.

  Pro větší děti od 8 let doporučujeme oblíbenou koloběžku HILL Max s dětskými řídítky. Tato koloběžka „roste s dítětem“, protože až vyroste jednoduše vyměníte dětská řídítka za původní normální.

  Univerzální model od 8 let věku dítěte je pak koloběžka UNI 2 s integrovaným zadním blatníkem a světlem.

 • Pro jízdu se psy - mushing

  Koloběžky, které jsou určeny pro jízdu se psy, jsou rozděleny na dvě základní kategorie:

  S odpruženou vidlicí a s normální vidlicí.

  V zásadě až na jednu vyjímku (Mushing RACER) mají koloběžky s odpruženou vidlicí rozšířený nášlap.

   

  Tyto koloběžky s odpruženou vidlicí nejsou vhodné pro běžné ježdění, jsou určeny speciálně na sportovní nebo závodní jízdu.

  Tyto koloběžky jsou ale vhodné například i pro sjezdy v terénu například Monster MAX G4Monster MAX DOG G4

   Mushing MAX G5  je klasikou mezi mašerskými koloběžkami.

   

  Pro běžné ježdění i do terénu doporučujeme koloběžku bez odpružené vidlice. Jde o koloběžku nové modelové řady Kostka Mushing G5. Tato koloběžka má rozšiřující se nášlap směrem k zadní části a kvalitní pláště, které jsou určeny i pro jízdu v terénu. Tato koloběžka je stabilnější a vhodnější než koloběžka TOUR DOG MAXTour DOG MAX vychází z modelové řady MAX, má úzký nášlap a jediný rozdíl oproti běžné koloběžce TOUR MAX, je v použití hrubšího vzorku pláště. Dále zde najdete i další menší koloběžky, které jsou určeny pro jízdu s Vašimi miláčky, jako je například HILL DOG MAX. Pokud se potřebujete s koloběžkou a psem přepravit v autě tak ušetříte místo novou skládačkou TWENTY MAX FOLD DOG G5.

 • Speciály a designové

  Koloběžky vyrobené v limitovaných edicích a závodní speciály.

 • Skládací

  Unikátní skládačka TOUR MAX FOLD G5  a její starší model TOUR FOLD není žádným kompromisem, jde o velkou koloběžku, kterou snadno přepravíte například v kufru i toho nejmenšího českého auta. Jejím menším sourozencem je skládací koloběžka TWENTY  MAX FOLD G5 spolu se starším  modelem TWENTY FOLD. Pokud chcete koloběžku, kterou složíte a vezmete ji do autobusu, tramvaje či vlaku jako spoluzavazadlo, tak je tu skládací koloběžka RUBIK 4. Nově se skládačky vyrábí i ve verzi pro jízdu se psy a to Twenty MAX DOG FOLD G5 V nabídce máme i další skládací koloběžky, které Vám ušetří místo a to pomoci skládacího představce.