Koloběžky  Koloběžky

Podkategorie

 • Pro děti

  Odrážedlo jako základ. Kvalitní odrážedlo se zadní brzdou je to nejlepší pro Vaše dítě. Díky němu získá základy odrážení.

  Nejmenší koloběžkou pro děti je novinka a to koloběžka Street KID Fun lakovaná do pěkných barev a vybavena velmi kvalitními komponenty a to vše za přijatelnou cenu. Starší model koloběžka Kostka Street KID  je o něco málo levnější, lehká koloběžka Kostka Rebel KID max G5,  tyto koloběžky  jsou určeny pro děti od 4 do 8 let, vždy ale záleží na obratnosti dítěte.

  Nový model HILL MAX KID G5 poroste s dítětem, pomocí unikátního tvaru řídítek.

  Cenově nejdostupnější  koloběžka pro děti od 8 let je  HILL FUN G5, ke které si můžete objednat sadu dětských řídítek .

  Pro větší děti od 8 let doporučujeme oblíbenou koloběžku HILL Max G5  s dětskými řídítky ZDARMA. Tato koloběžka „roste s dítětem“, protože až vyroste jednoduše vyměníte dětská řídítka za původní normální.

 • Pro jízdu se psy - mushing

  Koloběžky, které jsou určeny pro jízdu se psy, jsou rozděleny na základní kategorie:

  s odpruženou vidlicí a s normální vidlicí. A s běžným nášlapem a s rozšířeným nášlapem.

  Pokud chcete koloběžku pro jízdu se psy bez odpružené vidlice, tak je to model MUSHING RACER MAX G5.

  Jestli Vás láká sportovní či závodní jízda s Vaším "psíkem" a chcete si to opravdu užít tak máme pro Vás koloběžky s odpruženou vidlicí, které zvládnou i náročnější terén:  MUSHING FUN G5, MUSHING RACER PRO G5, MUSHING MAX G5, MUSHING PRO G5. 

   Koloběžky které jsou vhodné i například pro sjezdy v terénu : Monster MAX G4Monster MAX DOG G4. Začátkem července se můžete těšit na video z těchto sjezdů. ( video zde ).

   

  Pro běžné ježdění i do terénu doporučujeme koloběžku bez odpružené vidlice. Jde o koloběžku nové modelové řady Kostka Mushing Racer MAX G5. Tato koloběžka má rozšiřující se nášlap směrem k zadní části a kvalitní pláště, které jsou určeny i pro jízdu v terénu. Tato koloběžka je stabilnější a vhodnější než koloběžka TOUR DOG MAX G5Tour DOG MAX G5 vychází z modelové řady MAX, má úzký nášlap a jediný rozdíl oproti běžné koloběžce TOUR MAX, je v použití hrubšího vzorku pláště a kroužku pro zvýšení nášlapu . Pokud se potřebujete s koloběžkou a psem přepravit v autě tak ušetříte místo s novou skládačkou TWENTY MAX FOLD DOG G5.

 • Speciály a designové

  Koloběžky vyrobené v limitovaných edicích a závodní speciály.

 • Skládací

  Unikátní skládačka TOUR MAX FOLD G5  není žádným kompromisem, jde o velkou koloběžku, kterou snadno přepravíte například v kufru i toho nejmenšího českého auta. Jejím menším sourozencem je skládací koloběžka TWENTY  MAX FOLD G5. Pokud chcete koloběžku, kterou složíte a vezmete ji do autobusu, tramvaje či vlaku jako spoluzavazadlo, tak je tu skládací koloběžka RUBIK 4 a také nejmenší  super lehký model městské skládačky REBEL MAX FOLD (G5)  Nově se skládačky vyrábí i ve verzi pro jízdu se psy a to Twenty MAX DOG FOLD G5 V nabídce máme i další skládací koloběžky, které Vám ušetří místo a to pomoci skládacího představce.

 • Pro dospělé

  Nejoblíbenější koloběžkou pro dospělé je koloběžka Kostka TOUR a koloběžka Kostka TWENTY .

  Koloběžku Kostka TOUR nabízíme ve třech modelových řadách podle stupně výbavy. Jde o koloběžku s předním kolem 26“ a zadním kolem 20“

  Tour MAX G6  nový model s výraznými barvami. Nyní však můžete pořídit se slevou 15% model TOUR MAX G5.

  TWENTY MAX G6 , nový model s výraznými barvami.

  TWENTY MAX G5  model koloběžky vhodné  do města, nyní  můžete zakoupi se slevou 15% pro běžné ježdění a na výlety s předním i zadním kolem velikosti 20".

  Koloběžky TOUR a TWENTY se vyrábějí také ve SKLÁDACÍ VERZI  a PRO JÍZDU SE PSY.

  Cenově dostupnou koloběžkou je pak model TOUR FUN G5 . a nově limitovaný model Tour FUN G5+

  Nově máme v nabídce koloběžku určenou pro pohodlnou jízdu na dlouhé vzdálenosti, jedná se o koloběžku Travel wedding z limitované edice. Tato koloběžka je vhodná i pro koloběžkáře vyšší postavy.