Koloběžky  Koloběžky

Podkategorie

 • Pro děti

  Odrážedlo jako základ. Kvalitní odrážedlo se zadní brzdou je to nejlepší pro Vaše dítě. Díky němu získá základy odrážení.

  Nejmenší koloběžkou pro děti je koloběžka Kostka Street KID, která je určena pro děti od 4 do 8 let, vždy ale záleží na obratnosti dítěte.

  Nový model HILL MAX KID G5 poroste s dítětem až do dospělosti, pomocí unikátního tvaru řídítek.

  Cenově nejdostupnější  koloběžka pro děti od 8 let je  HILL FUN G4, ke které si můžete objednat sadu dětských řídítek stejně tak jako ke koloběžce UNI 2.

  Pro větší děti od 8 let doporučujeme oblíbenou koloběžku HILL Max s dětskými řídítky. Tato koloběžka „roste s dítětem“, protože až vyroste jednoduše vyměníte dětská řídítka za původní normální.

  Univerzální model od 8 let věku dítěte je pak koloběžka UNI 2 s integrovaným zadním blatníkem a světlem. Pokud máte pochybnosti o tom jakou koloběžku pořídit své ratolesti zavolejte mi , telefon na mě je nahoře na horní liště našich stránek, nejlépe v době která je tam uvedená .

 • Pro jízdu se psy - mushing

  Koloběžky, které jsou určeny pro jízdu se psy, jsou rozděleny na základní kategorie:

  s odpruženou vidlicí a s normální vidlicí. A s běžným nášlapem a s rozšířeným nášlapem.

  Pokud chcete koloběžku pro jízdu se psy bez odpružené vidlice, tak je to model MUSHING RACER MAX G5.

  Jestli Vás láká sportovní či závodní jízda s Vaším "psíkem" a chcete si to opravdu užít tak máme pro Vás koloběžky s odpruženou vidlicí, které zvládnou i náročnější terén:  MUSHING FUN G5, MUSHING RACER PRO G5, MUSHING MAX G5, MUSHING PRO G5. 

   Koloběžky které jsou vhodné i například pro sjezdy v terénu : Monster MAX G4Monster MAX DOG G4. Začátkem července se můžete těšit na video z těchto sjezdů. ( video zde ).

   

  Pro běžné ježdění i do terénu doporučujeme koloběžku bez odpružené vidlice. Jde o koloběžku nové modelové řady Kostka Mushing Racer MAX G5. Tato koloběžka má rozšiřující se nášlap směrem k zadní části a kvalitní pláště, které jsou určeny i pro jízdu v terénu. Tato koloběžka je stabilnější a vhodnější než koloběžka TOUR DOG MAX G5Tour DOG MAX G5 vychází z modelové řady MAX, má úzký nášlap a jediný rozdíl oproti běžné koloběžce TOUR MAX, je v použití hrubšího vzorku pláště a kroužku pro zvýšení nášlapu . Pokud se potřebujete s koloběžkou a psem přepravit v autě tak ušetříte místo s novou skládačkou TWENTY MAX FOLD DOG G5.

 • Speciály a designové

  Koloběžky vyrobené v limitovaných edicích a závodní speciály.

 • Skládací

  Unikátní skládačka TOUR MAX FOLD G5  není žádným kompromisem, jde o velkou koloběžku, kterou snadno přepravíte například v kufru i toho nejmenšího českého auta. Jejím menším sourozencem je skládací koloběžka TWENTY  MAX FOLD G5. Pokud chcete koloběžku, kterou složíte a vezmete ji do autobusu, tramvaje či vlaku jako spoluzavazadlo, tak je tu skládací koloběžka RUBIK 4 a také nejmenší  super lehký model městské skládačky REBEL MAX FOLD (G5)  Nově se skládačky vyrábí i ve verzi pro jízdu se psy a to Twenty MAX DOG FOLD G5 V nabídce máme i další skládací koloběžky, které Vám ušetří místo a to pomoci skládacího představce.

 • Pro dospělé

  Nejoblíbenější koloběžkou pro dospělé je koloběžka Kostka TOUR a koloběžka Kostka TWENTY .

  Koloběžku Kostka TOUR nabízíme ve třech modelových řadách podle stupně výbavy. Jde o koloběžku s předním kolem 26“ a zadním kolem 20“

  Tour MAX G5  nový model s výraznými barvami, které osloví určitě každého. 

  Koloběžka Kostka TWENTY je v nabídce ve dvou modelových řadách . Jde o koloběžku s předním a zadním kolem stejné velikosti 20“.

  TWENTY MAX G5  nový model koloběžky vhodné  do města, běžné ježdění a na výlety

  TOUR STAR 2017 a TWENTY STAR 2017 jsou  koloběžky lakované v lesklých barvách 

  Koloběžky TOUR a TWENTY se vyrábějí také ve SKLÁDACÍ VERZI  a PRO JÍZDU SE PSY.

  Cenově dostupnou koloběžkou je pak model TOUR FUN G5 s o mezenou nosností a levnějšími komponenty, určenou spíše k příležitostnému ježdění a nebo pro odrostlejší děti.