Koloběžky  Koloběžky

Podkategorie

 • Pro děti

  Odrážedlo jako základ. Kvalitní odrážedlo se zadní brzdou je to nejlepší pro Vaše dítě. Díky němu získá základy odrážení.

  Nejmenší koloběžkou pro děti je  koloběžka STREET FUN KID  vybavena velmi kvalitními komponenty a to vše za přijatelnou cenu. Lehká koloběžka Kostka Rebel KID max G5,  tyto koloběžky  jsou určeny pro děti od 4 do 8 let, vždy ale záleží na obratnosti dítěte.

  Nový model HILL MAX KID G5 poroste s dítětem, pomocí unikátního tvaru řídítek.

  Cenově nejdostupnější  koloběžka pro děti od 8 let je  HILL FUN KID G5, a HILL FUN G5

 • Pro jízdu se psy - mushing

  Koloběžky, které jsou určeny pro jízdu se psy, jsou rozděleny na základní kategorie:

  s odpruženou vidlicí a s normální vidlicí. A s běžným nášlapem a s rozšířeným nášlapem.

  Pokud chcete koloběžku pro jízdu se psy bez odpružené vidlice, tak je to model MUSHING RACER MAX G5.

  Jestli Vás láká sportovní či závodní jízda s Vaším "psíkem" a chcete si to opravdu užít tak máme pro Vás koloběžky s odpruženou vidlicí, které zvládnou i náročnější terén:  MUSHING FUN G5, MUSHING RACER PRO G5, MUSHING MAX G5, MUSHING PRO G5. 

   Koloběžky které jsou vhodné i například pro sjezdy v terénu : Monster MAX G4Monster MAX DOG G4. Začátkem července se můžete těšit na video z těchto sjezdů. ( video zde ).

   

  Pro běžné ježdění i do terénu doporučujeme koloběžku bez odpružené vidlice. Jde o koloběžku nové modelové řady Kostka Mushing Racer MAX G5. Tato koloběžka má rozšiřující se nášlap směrem k zadní části a kvalitní pláště, které jsou určeny i pro jízdu v terénu. 

 • Speciály a designové

  Koloběžky vyrobené v limitovaných edicích a závodní speciály.

 • Skládací

  Unikátní skládačka TOUR MAX FOLD G6  není žádným kompromisem, jde o velkou koloběžku, kterou snadno přepravíte například v kufru i toho nejmenšího českého auta. Nový model TOUR MAX FOLD G6 nabízí řadu vylepšení oproti jeho starší verzi . Menší skládací koloběžkou je pak Twenty max fold G6 Nejmenší  super lehký model městské skládačky REBEL MAX FOLD (G5)   V nabídce máme i další skládací koloběžky, které Vám ušetří místo a to pomoci skládacího představce.

 • Pro dospělé

  Nejoblíbenější koloběžkou pro dospělé je koloběžka Kostka TOUR a koloběžka Kostka TWENTY .

  Koloběžku Kostka TOUR nabízíme ve třech modelových řadách podle stupně výbavy. Jde o koloběžku s předním kolem 26“ a zadním kolem 20“

  Tour MAX G6  nový model s výraznými barvami.

  TWENTY MAX G6 , nový model s výraznými barvami. Koloběžky vhodná  do města i pro pro běžné ježdění a na výlety s předním i zadním kolem velikosti 20".

  Koloběžky TOUR a TWENTY se vyrábějí také ve SKLÁDACÍ VERZI .

  Cenově dostupnou koloběžkou je pak model TOUR FUN G5 .

  Nově máme v nabídce koloběžku určenou pro pohodlnou jízdu na dlouhé vzdálenosti, jedná se o koloběžku Travel . Tato koloběžka je vhodná i pro koloběžkáře vyšší postavy, stejně jako koloběžka TRIP