Doprava zdarmaNaše recenze z nákupního portálu

Avatar Lucie D.
23.01.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Dobrá komunikace, vše proběhlo v pořádku, koloběžka super. Doporučuji
Avatar Jiří S.
09.12.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
S majiteli byla vždy velmi dobrá domluva. Pomohli mi vyřešit vše co jsem potřeboval, přestože je to často stálo nemalé úsilí. Kde jsem si nebyl jistý, něčemu nerozuměl, pokaždé mi dobře poradili. Doporučuji.
Celkový názor:
Žádnou jsem nenašel.
Avatar Lenka K.
31.05.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Perfektní komunikace, vše co šlo bylo již namontováno. Okamžitá reakce na dotazy, vč. foto jak koloběžka s košíkem vypadá - skvělé a děkuji za obchod.
Celkový názor:
Perfektní obchod a komunikace, mohu jen doporučit.
Avatar Jiří F.
14.05.2021
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Velmi jasná a stručná, trpělivá komunikace, empatický přístup. Majitel mi doporučil výběr výrobků, profesionální orientace v nabízeném sortimentu. Pro mě zatím jediná firma, kterou mohu doporučit na 100% a maximální počet hvězdiček!! Díky.
Avatar Miroslav K.
12.03.2021
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Koloběžka je moc hezká. Akorát to skládání, ještě když jsou tam doplňky, tak občas se musí zase něco rozmnožovat, protože to pak překáží
Celkový názor:
Spokojenost. Rychlost dovezení po zaplacení. Chybně jsme objednali zadní světlo. Majitel nám tam v ceně dal správný dražší kus. Moc děkujeme

FAQ - Nápověda

Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky, pokud byste zde nenašli co hledáte, neváhejte nás kontaktovat na email kolobezky.bike@gmail.com, nebo pomocí našeho kontaktního formuláře, případně telefonicky na tel 604 85 13  88.

Jak uplatnit slevový kód

Kód se zadává až při dokončování objednávky na stejném místě, kde vyplňujete adresu doručení a další údaje. Stačí tedy zadat během dokončování objednávky speciální slevový kód a po kliku na "OK" se vám automaticky odečte sleva. Výše slevy a zboží na které se vztahuje záleží na konkrétní slevové akci. Některé kódy můžou být použitelné jen jednou. Níže je zobrazeno místo pro vložení slevového kódu tak, jak jej uvidíte v sekci dokončení objednávky.

Jaké jsou způsoby doručení?

Zboží je možné si vyzvednout buď osobně na naší prodejně v Olomouci (Řepčínská 12, otevírací dobu a přesnější údaje najdete v kontaktech), nebo pomocí zásilkové služby PPL.

Umožňujete i dodání jinou přepravní společností?

Ne, vzhledem k povaze zboží a nabízeným službám (platba dobírky kartou apod.) je možné doručit zboží jen pomocí společnosti PPL.

Jaké jsou možnosti platby?

Zboží lze zaplatit předem převodem na účet (jak při osobním odběru, tak při dodávce pomocí PPL). Při osobním odběru na naší kamenné prodejně je možné platit v hotovosti nebo platební kartou, při dodání přepravní společností PPL na dobírku je možné zaplatit zboží také hotově či platební kartou.

Jaké jsou ceny dopravy a dobírky?

Cena dopravy pomocí PPL je 150,- Kč při objednávce do 500,- Kč. Doběrečné je stanoveno na 50 Kč. V případě celkové výše objednávky nad 6000 Kč je dobírka zdarma.

Nabízíte i dopravu zdarma?

Ano, při celkové výši nákupu nad 500,- Kč.

Kde najdu obchodní podmínky a reklamační řád?

Kompletní znění: obchodní podmínky, reklamační řád.

Je možné si zboží vyzkoušet?

Ano, na naší kamenné prodejně v Olomouci (Řepčínská 12, otevírací dobu a přesnější údaje najdete v kontaktech) umožňujeme zákazníkům si koloběžky vyzkoušet jak v našem areálu, tak, po složení zálohy, i na nedaleké cyklostezce a in-line okruhu.

Máte kamennou prodejnu?

Ano, od roku 2014 provozujeme kamennou prodejnu v Olomouci (Řepčínská 12, otevírací dobu a přesnější údaje najdete v kontaktech). Stejně dlouho také provozujeme půjčovnu koloběžek. Více se můžete dozvědět na našich stránkách www.kolobezky.bike.

Prodáváte jen koloběžky, nebo i jiné sportovní zboží?

Specializujeme se pouze na koloběžky a příslušenství k nim, o to více se jim ale věnujeme. Sami jsme aktivní koloběžkáři a kromě prodejny a půjčovny koloběžek pořádáme rovněž různé akce pro děti i dospělé, případně se na podobných akcích podílíme. Více o našich akcích najdete na www.kolobezky.bike.

Jak chráníte osobní údaje?

Osobní udaje zpracováváme v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 tzv. GDPR, více o Ochraně osobních údajů se dozvíte zde.