Koloběžka KOSTKA MUSHING RACER PRO (G6)

Obrázky jsou pouze ilustrační!

Skladem u dodavatele

+ -

Cena bez DPH 21 479 Kč

Cena vč. DPH 25 990 Kč


Není žádným tajemstvím, že mnoho psů má doslova závislost na pohybu. Nejšťastnější jsou, když mohou trávit spoustu času běháním a dalšími aktivitami. Jak to skloubit dohromady se psím pánem či paničkou, který má závislost na koloběžce? Mushing – to je správné slovo! Můžete si být jisti, že nová koloběžka Kostka Mushing Racer Pro (G6) spolehlivě zajistí vyplavování adrenalinu do krve jak u vás, tak i u vašeho zvířecího přítele. Podporujeme závislost na pohybu nejen u vás, ale i u vašich psů.

Koloběžky s odpruženou přední vidlicí, vybavené vodítkem pro psa, vyrábíme už dlouho. Nový model Kostka Mushing Racer Pro (G6) však posouvá zážitek z jízdy v terénu ještě o level výše. Protože velká kola rychleji jedou, a zároveň mají lepší průchodnost terénem, osadili jsme tento model vpředu 27,5" a vzadu 24" kolem. Překážky, které jste doposud přejížděli obezřetně a pomaleji, nyní „dáte“ v plné rychlosti. Podle charakteru jízdního povrchu jednoduše zvolíte optimální tlak v terénních pláštích Schwalbe Smart Sam, které se vám odmění skvělou trakcí v synergii s nízkým valivým odporem. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano Deore pak zajistí bezpečné brzdění či zastavení i v nejnáročnějších podmínkách. Doslova vás podrží jak na suchém, tak i v bahnitém nebo rozmáčeném terénu. 

Přední vzduchová vidlice se zdvihem 100 mm je vybavená zamykáním pružení na řídítkách – při odrážení tak nepřijdete o cennou energii. Vidlice je uložená v semi-integrovaném hlavovém složení, které výrazně zvyšuje tuhost celého kompletu přední vidlice/rám koloběžky a přináší také přesnější odezvu řízení. Citelně byla zvýšena tuhost také u rámu šesté generace. Nášlapná plocha dostala nový středový profil, CNC frézovaný doraz paty je pak nejen vysoce funkčním, ale také designovým prvkem této koloběžky.

Kontrolu nad svým strojem máte ve svých rukou, ovládajících 720 mm široké „vlaštovky“ – lehká oversized řídítka, opatřená gumovými gripy s pojistnými objímkami proti samovolnému pootáčení, které se výborně drží i v rukavicích. Krátký představec zvyšuje celkovou tuhost řízení a přispívá k jeho přesnosti. Standardní výbavou musherské koloběžky Kostka Mushing Racer Pro (G6) je samozřejmě také držák pro vodítka psa, integrovaný na hlavové trubce pod řídítky. S koloběžkou se dodává jednoduše odnímatelný adaptér vodítka z pružinové oceli, plus vodítko s amortizérem. Vodítko splňuje normy, předepsané českými i mezinárodními svazy – díky tomu můžete hned po vybalení nového stroje z krabice vyrazit se svým psím tahounem na musherské závody.

Přejeme vám spoustu zážitků z jízdy! A když navrch získáte i nějaké ty medaile, bude to největším oceněním naší práce. 

Základní specifikace
Délka 1900 mm
Výška 1130 mm
Šířka řídítek 720 mm
Délka nášlapu 450 mm
Světlost nášlapu 90 mm - 115 mm
Velikost předního kola 27.5"
Velikost zadního kola 24"
Hmotnost 13 kg
Nosnost rámu 150 kg
Rozvor kol 1240 mm
Výška nášlapu 151 - 106 mm
Jízdní vlastnosti
Silnice Dostatečná
Terén Výborná
Město Nedostatečná
Vybavení
Brzdy Shimano DEORE (disc, hydraulic)
Náboje KOSTKA HK 1024 DS
Obutí Schwalbe Smart Sam
Ráfky Dvoustěnné - RDX
Představec Force 31,8 mm
Řídítka Hliníkové 720 mm - 31.8 mm
Přední vidlice Odpružená - Zamykání na řídítkách
Typ ventilku Autoventilek
Hlavové složení A-Head Semi-integrované
Madla Gumová - pojistná
Paprsky Nerezové
Zátky řidítek Plastové odrazové
Ložiska (náboje) Průmyslová