Koloběžka KOSTKA TOUR FUN+ (G6) - LIMITOVANÁ EDICE

Do 2 dnů

+ -

Cena bez DPH 6 190 Kč

Cena vč. DPH 7 490 Kč


Koloběžka s velkými koly, pro začátečníky

Rozdíly oprotí standardní koloběžce KOSTKA TOUR FUN (G6)

  • - náboje SHIMANO
  • - pláště Mitas Walrus
  • - ocelová řídítka (FBH 680-50 St)
  • - nové metalické barvy (Satin Kiwi - matná, Strawberry - lesklá)

Pokud s koloběhem teprve začínáte, a nejste si proto úplně jisti, zda vás tento sport chytne a nepustí (věříme, že ano), je koloběžka KOSTKA TOUR FUN správná volba. Na to, jaké možnosti nabízí, je totiž poměrně levnou koloběžkou pro dospělé. Jsme si 100% jistí, že od ní dostanete přesně to, co jakožto začínající koloběžkách potřebujete.

Její konfigurace totiž rozhodně není nijak ošizená. Koloběžka TOUR FUN stojí na velmi kvalitním rámu, který je optimalizován pro příjemnou a pohodovou jízdu. Pohoda, klídek, koloběh, to je oč tu koloběží... Podobně jsou na tom jednokomorové ráfky, nazuté do plášťů Kenda, na kterých si zkrátka a dobře ujedete. Ale abyste si neujeli zase až moc, můžete kdykoliv zpomalit za pomocí účinných véčkových brzd Promax.

Nášlap této koloběžky s velkými koly 26"/20" je ze spodní strany opatřen výztuhou a speciálními sváry, které zpevňují rám a zároveň chrání jeho nejvíce namáhaná místa při styku s nerovnostmi.

Až budete chtít koloběžce ukázat vzdálenější destinace, jistě oceníte, že náboje kol disponují rychloupínacím systémem upevnění osy. Díky tomu je možné kola snadno a rychle odmontovat, a váš stroj tak snáze naložit do kufru automobilu.

Jak jsme slíbili na začátku, koloběžka pro dospělé KOSTKA TOUR FUN je zkrátka výborný stroj za přijatelnou cenu, který do puntíku splní vaše očekávání. Odrazte se vstříc objevování krás koloběhu a světa, jenž nás obklopuje. Určitě této vášni zcela podlehnete.

Základní specifikace
Délka 1740 mm
Výška 960 mm
Šířka řídítek 680 mm
Délka nášlapu 450 mm
Světlost nášlapu 60 mm
Velikost předního kola 26"
Velikost zadního kola 20"
Hmotnost 9,8 kg
Nosnost rámu 100 kg
Rozvor kol 1160 mm
Jízdní vlastnosti
Silnice Chválitebná
Terén Dostatečná
Město Dostatečná
Vybavení
Brzdy PROMAX
Náboje Shimano
Obutí Mitas Walrus
Ráfky RMX 21
Představec KOSTKA SK 2822 S
Řídítka KOSTKA FBH 680-50 St
Přední vidlice Pevná 26" - 100 mm
Typ ventilku Autoventilek
Hlavové složení A-Head
Madla Gumová
Zátky řidítek Plastové odrazové